Покровська громада. Українська Православна Церква Київського Патріархату в Харкові
Харківська єпархія та вся УПЦ Київського Патріархату в Харкові та області спільно у Православній молитві зустріли Пасху Христову PDF Друк e-mail
ХРИСТОС ВОСКРЕС - ВОІСТИНУ ВОСКРЕС
 

Пасхальне Богослужіння
єпископа Харківського та Богодухівського Лаврентія
у співслужінні кліриків Савято-Введенської, Свято-Миколаївської
та Свято-Покровської громад Харківської єпархії
(Українська Православна Церква Київського Патріархату міста Харкова)
 
ST_ljudy_pidPlaschanycju2.JPG      Неможливо виявити словами всю повноту величі і радості свята, яке Свята Православна Церква святкує в день Воскресіння Христового.
     "Цей день, що його створив Господь - возрадуймося і возвеселімся в нім" - співаємо ми на пасхальному Богослужінні. І насправді - в день Свята Свят - Пасхи Христової - враження складається таке, що навіть сама природа святкує, обдаровуючи нас своїм теплом та затишком.
     Пасхальне Богослужіння харківська єпархія УПЦ Київського Патріархату спільно зі своїм кліром, предстоятелем та вірними, урочисто відслужила за Православним чином. Після  Богослужіння єпископ Харківський і богодухівський Лаврентій виголосив вітальну проповідь для всіх вірних, під час якої привітам усіх присутніх на службі із величним святом Воскресіння Христового і побажав вій єпархії миру, злагоди, оновлення духовного на славу Божу і Благословення від Господа на довгі роки благоденства.
     Після Богослужіння було здійснено освячення пасок та всякої поживи для підкріплення тілесних сил парафіян після довгого посту і з благословенням владики вірні розійшлися по домівках, несучи в серцях радість і Божу благодать.